Velvyslanectví Ukrajiny v České republice Vám projevuje úctu a má čest sdělit, že 23. - 25. října 2018 proběhne v Kyjevě mezinárodní veletrh se zaměřením na alkoholické výrobky.

Ukrajina je obrovský spotřebitelský trh - více než 35 milionů lidí, kteří minulý rok utratili 4 miliardy eur za víno a lihoviny. V roce 2017 Ukrajina dovezla 47 milionů litrů vína za 105 milionů eur.

Účast na výstavě Wine&Spirits Ukraine umožňuje zahraničním společnostem posoudit ukrajinský trh, upravit svůj sortiment a cenovou politiku, zvýšit tržby a vytvořit přímé kontakty s velkým počtem specialistů, distributorů, dovozců, manažerů a odběratelů maloobchodních řetězců, HoReCa, specializovaných velkoobchodních a maloobchodních společností a obchodů.

Očekává se účast na úrovni 80 firem z více než 15 zemí světa – v první řadě maloobchodních řetězců a distributorů. Program bude velmi intenzivní a různorodý: kromě mezinárodního exportního fóra se v rámci veletrhu uskuteční degustační soutěž, a dále také řada konferencí či seminářů. Veškeré podrobnosti naleznete zde: www.wineandspirits.com.ua 

Zdroj: Velvyslanectví Ukrajiny v ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo