Společnost SCHWARZ & PARTNER ve spolupráci s pořadateli veletrhu DESTINATION AFRICA si Vás dovoluje oslovit s atraktivní nabídkou navštívit, pro Afriku unikátní, kontraktační mezinárodní veletrh textilu, oděvů a bytového textilu, který se uskuteční v egyptské Káhiře, v Royal Maxim Kempinski Hotel v termínu 17. - 19. listopadu 2018.

Máte jedinečnou příležitost setkat se s výrobci a dodavateli z různých zemí Afriky, včetně Egyptu, Tuniska, Maroka, Ghany, Nigérie, Jižní Afriky a dalších afrických zemí na jednom místě ve stejný čas.

Jde o unikátní a jedinou B2B akci svého druhu v Africe na ploše větší než 1500 m2. Dle pořadatelů veletrhu, DESTINATION AFRICA nabízí obchodním návštěvníkům jedinečnou příležitost a optimální poměr kvality, ceny a efektivy v obchodních jednáních.

Buďte jedním z 300 VIP návštěvníků - zástupců předních výrobců textilu, oděvů, speciálních textilií, importérů, velkoobchodů, maloobchodních řetězců či super- a hypermarketů Evropy a Ameriky.

V průběhu prvních dvou dnů veletrhu máte možnost seznámit se s ukázkou řemesla, talentu a umění textilního a oděvního průmyslu Afriky. Třetí den je věnován mezinárodní konferenci.

Obory veletrhu:

TEXTIL – vlákna, příze, nitě, tkaniny, džínové tkaniny, pleteniny, krajky, technické textilie, barvení, potisky a dokončovací práce (z příze a tkanin)

ODĚVY – pro muže, ženy, děti – sportovní oblečení, blůzy, kašmír, denim, šaty, večerní šaty a šaty pro zvláštní příležitosti, úplety, topy, oblečení pro volný čas, oblečení na spaní, spodní prádlo, kabáty, kalhoty, trička, šortky, svetry, oblečení na plavání, obleky, uniformy a pracovní oděvy, tkané košile. Oděvní doplňky – zipy, knoflíky, nitě, štítky na oděvy, poutka

BYTOVÝ TEXTIL – plážové osušky, plédy, froté osušky, polštářky, matrace, kuchyňské utěrky, záclony, čalounění, přikrývky, textil pro stolování, povlečení, ručně a strojově vyráběné koberce a předložky, běhouny

Pořadatelé této akce nabízí obchodním návštěvníkům – předním zástupcům firem a organizací s ročním obratem od 2 mil. dolarů, různé VIP balíčky na základě registračního formuláře, resp. profilu firmy.

VIP balíčky pro obchodní návštěvníky obsahují:

  • bonusové ubytování na 4 noci v Royal Maxim Kempinski Hotel, včetně snídaně zdarma
  • VIP registraci na veletrh zdarma
  • asistenční službu, transfer mezi letištěm a hotelem a naopak zdarma
  • pozvánku na mezinárodní konferenci
  • pozvánku na veletrh
  • pozvánku na slavnostní večeři
  • uvítací balíček (zahrnuje pozvánku na večeři, katalog a mapku veletrhu, časový harmonogram) zdarma
  • obchodní jednání v AJ (v případě potřeby bude zajištěno tlumočení do ČJ)
  • 24 hodin Help Desk v hotelu
  • zvýhodněné zájezdy v Egyptě

případně bonusovou zpáteční letenku na a z letiště v Káhiře zdarma (ekonom. třída).

Individuální schvalování balíčku pro konkrétního obchodního návštěvníka provádějí přímo egyptští pořadatelé veletrhu na základě řádně vyplněné přihlášky, kterou Vám v případě Vašeho zájmu rádi zašleme obratem elektronickou poštou.

Předběžný seznam vystavovatelů na: http://destination-africa.org/forms/home/exhibitors_applications

Z důvodu omezeného počtu VIP balíčků Vám doporučujeme registraci nejpozději do 19. 9. 2018.

Kontaktní osoba:

Lenka Kotllárová

SCHWARZ & PARTNER spol. s r. o.

Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 603 278 654

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo