Zveme Vás na nadcházející prestižní ekonomický seminář o aktuálních oborových příležitostech v oblasti energetiky v Rumunsku, který pořádá Velvyslanectví České republiky v Rumunsku v  Bukurešti dne 23. října 2018 za podpory Ministerstva zahraničních věcí České republiky a Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky.

Ekonomický seminář bude zaměřen na navázání co největšího počtu kontaktů s relevantními partnery, na získání informací o podnikatelských příležitostech a rovněž aktuálních informací o legislativních změnách v energetice. V rámci programu proběhne „networking buffet lunch“, na který navazují B2B jednání a konzultace s ekonomickým radou velvyslanectví.

Členství Rumunska v EU usnadňuje českým firmám vstup na rumunský energetický trh, skýtá vyšší ochranu investic a lepší právní prostředí. Zároveň mohou české firmy využít výhody, která spočívá ve velmi pozitivním povědomí rumunských partnerů o České republice. Naším cílem je podpořit firmy z České republiky v jejich pronikání na velmi zajímavý trh.

Na seminář, který proběhne v angličtině, je nutné se zaregistrovat. V příloze naleznete program semináře, místo jeho konání a odkaz na registraci.

Organizačním zajištěním semináře je pověřena paní Anca Marinescu z ekonomického oddělení Velvyslanectví České republiky v Bukurešti, tel.: +40 213039293, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme přesvědčeni, že využijete této cesty k navázání nových či posílení stávajících kontaktů.

Zdroj: Velvyslanectví České republiky v Bukurešti

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo