14. ročník mezinárodního veletrhu pro živočišnou výrobu, ​​ krmivářského a rybářského průmyslu v indonéském městě Surabaya otevře své dveře profesionálům a obchodním návštěvníkům znovu od 3. do 5. července 2019.

Organizuje ho společnost PT Napindo Media Ashatama. MEREBO Messe Marketing se sídlem v Hamburku je pověřena přípravou pavilonu „Evropa, Amerika a Austrálie“ určenému společnostem, sdružením, komorám a obchodnímu tisku těchto kontinentů.

Veletrh zahrnuje všechny skupiny hospodaření s dobytkem a zpracování masa. Výstava zahrnuje všechny skupiny hospodaření s dobytkem a zpracování masa. Bude zabírat 10000 m2 v "Grand City Expo" v Surabaya. Na posledním INDO LIVESTOCK 2017 organizátoři registrovali 318 vystavovatelů z 33 zemí a 10 479 návštěvníků.

Další informace získáte u MEREBO Marketing Messe, telefon: +49-40-3999905-20, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.indolivestock.merebo.com

Zdroj informace: MEREBO Messe Marketing

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo