Italští pořadatelé z veletržní společnosti SENAF zvou majitele a nákupčí českých firem k návštěvě veletrhu MECSPE 2019 v Parmě, který se uskuteční ve dnech 28. - 30. března 2019.

18. ročník MECSPE je italským referenčním veletrhem pro zpracovatelský průmysl, strojírenství, Průmysl 4.0, plastikářství, automatizaci, výrobní technologie a průmyslové dodávky.

Aktuálně můžete využít nabídku být součástí české delegace složené ze zástupců nákupu na připraveném programu odborných B2B setkání s italskými vystavovateli z oboru subdodávek (seznam firem k dispozici na RHK Brno - subdodávky neželezných materiálů a slitin, elektronika, mechanické subdodávky, plastové subdodávky) a nabízí také volnou návštěvu veletrhu dle zájmů a potřeb Vaší firmy.

Pořadatel veletrhu zajistí zájemcům pro dobu konaní veletrhu zdarma*:

  • Ubytování na 2/3 noci (check-in 27.3., check-out 30.3.)
  • stravování (obědy a večeře)
  • Transfery hotel/veletrh/hotel a transfer letiště/hotel/letiště
  • Vstupenky a katalog veletrhu
  • Odborný program pracovních schůzek s italskými vystavovateli (podmínkou je účast na schůzkách s vystavovateli ze salonu „subdodávek“)
  • Letenka není zahrnutá v nabídce a doprava do/z Itálie je na náklady firmy

Neváhejte se na nás obrátit pro bližší informace nebo navštivte webovou stránku www.mecspe.com.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, nejpozději do 25. 2. 2019 nás neváhejte kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo