Maďarský odborný veletrh pro všechny obory elektroniky zve 3. - 5. dubna 2019 návštěvníky z České republiky a Slovenska.

Maďarsko v současné době zažívá velmi solidní ekonomický růst, což je ekvivalent, přispívající k vysoké úrovni v rámci Evropy. Electrosub je unikátním spojením odborného veletrhu a obchodního a profesního fóra pro návštěvníky z oboru elektroniky. První Electrosub s 90 vystavovateli se úspěšně uskutečnil v roce 2017 v Budapešti.

Electrosub je zaměřen na Průmysl 4.0 a hlavními tématy jsou elektronické součástky, materiály, design a vývoj nástrojů, výrobní zařízení, výroba, strojírenství a kvalita, zahrnující zejména automatizaci, roboty, řídící a měřící technologie. Veletrh je určen pro odborné návštěvníky – inženýry, technické odborníky, vývojáře, projektanty, výrobce, distributory, obchodníky atd.

Na veletrhu v Budapešti čekají na odborné návštěvníky z České republiky a Slovenska na ploše větší než 1200 m2 vystavovatelé z 12 zemí, aby představili své novinky k vytvoření nebo rozvoji nových obchodních kontaktů. Pro návštěvníky z České republiky a Slovenska vstup na veletrh po registraci zdarma.

Místo konání: BOK-Syma Sport and Event Center, Budapešť

Organizační tým Electrosub se bude těšit na Vaši návštěvu. Pro další informace a vstupenky pro Vás, jako odborníka, na veletrh zdarma, nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech:


SCHWARZ & PARTNER, spol. s r. o.
Benediktská 5/691, Praha 1, 110 00
Lenka Kotllárová, tel: +420 603 278 654
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: SCHWARZ & PARTNER

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo