Unikátní spojení odborného veletrhu a obchodního a profesního fóra pro všechny obory elektroniky nabízí 26. - 28. března 2019 akce v maďarském městě Budaörs.

Maďarsko je jednou z nejvíce lákavých zemí ve střední Evropě s vysoce rozvinutým a rostoucím odvětvím elektroniky za použití nejnovějších úspěchů – se spoustou CEMs ve všech velikostech, mnoha R & D centry, vysoce kvalitními produkty pro automobilový průmysl, lékařství, průmyslovou a telekomunikační elektroniku. Electrosub nabízí vynikající příležitosti k vytvoření nebo rozvoji vašich obchodních kontaktů v tomto regionu. Více informací o veletrhu v AJ na http://electrosub.hu/en/ .

První Electrosub s 90 vystavovateli se úspěšně uskutečnil v roce 2017 v Budapešti. Zvláště se doporučuje tato akce pro vývojáře, projektanty, inženýry, technické odborníky, výrobce, distributory a obchodníky z různých oborů elektroniky.

Electrosub je zaměřen na Průmysl 4.0 a hlavními tématy jsou elektronické součástky, materiály, design a vývoj nástrojů, výrobní zařízení, výroba, strojírenství a kvalita, zahrnující zejména automatizaci, roboty, řídící a měřící technologie.

Hlavní obory veletrhu: elektronické součástky, výroba zařízení a materiálů, strojírenství, zajištění kvality, automatizace, řízení procesů, robotika, průmysl 4.0, produkty s vysokými nároky na kvalitu – automobilový průmysl, zdravotnictví, letectví, armáda, měřící technika, analýza poruch, osvětlení, bezpečnostní zařízení, průmyslová elektrická zařízení, design a průmyslový software, design a vývoj, výrobní služby, technické, obchodní a logistické služby.

Ceny pro vystavovatele tohoto veletrhu vás příjemně překvapí – cena standartního stánku o velikosti 9 m2 činí 1060,- Eur. Cena zahrnuje registrační poplatek, plochu stánku a stavbu stánku.

Pro další informace ohledně účasti kontaktujte SCHWARZ & PARTNER, spol. s r.o.

Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1

Lenka Kotllárová

Tel.: +420 603 278 654, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: SCHWARZ & PARTNER

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo