Nejdůležitější  světový odborný průmyslový veletrh HANNOVER MESSE 2019 se bude konat na výstavišti v německém Hannoveru od 1. do 5. dubna 2019. Prostřednictvím RHK Brno zde můžete využít účast na dvou B2B kooperačních burzách s možností předem domluvených schůzek.

 Na předchozím veletrhu HANNOVER MESSE 2018, který se konal souběžně s veletrhem intralogistiky CeMAT 2018, se představilo dohromady 5.800 vystavovatelů. Veletrhy navštívilo přes 200.000 návštěvníků, z toho přes 70.000 návštěvníků (asi 30 %) přijelo ze zahraničí.

V rámci HANNOVER MESSE 2019 budou uspořádány přední mezinárodní odborné veletrhy v klíčových oborech, jako jsou průmyslová automatizace a IT, energie, pohony, průmyslové subdodávky a výzkum a vývoj. Přesvědčivým vystavovatelským konceptem mezinárodních odborných veletrhů pořádaných na jednom místě sází HANNOVER MESSE na aktuální trendy a témata, jako je synergie v rámci průmyslových procesů a efektivní a trvale udržitelná produkce. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2019 bude Švédsko.

Vaše inovace a produkty se setkají s požadovanými cílovými skupinami. Osloví mezinárodní odborné návštěvníky z různých uživatelských oborů a špičkové manažery s vysokou rozhodovací pravomocí a jasnými investičními záměry.

V rámci HANNOVER MESSE se v roce 2019 představí těchto 6 odborných veletrhů:

 • Integrated Automation, Motion & Drives / IAMD (Mezinárodní veletrh pro integrovanou automatizaci, průmyslové IT, techniku pohonů a fluidní techniku)
 • Digital Factory (Mezinárodní veletrh pro integrované procesy a IT řešení)
 • Energy (Mezinárodní veletrh pro integrované energetické systémy a mobilitu)
 • ComVac (Mezinárodní veletrh pro techniku stlačeného vzduchu a vakuovou techniku)
 • Industrial Supply (Mezinárodní veletrh inovativních subdodavatelských řešení a lehkých konstrukcí)
 • Research & Technology (Mezinárodní veletrh výzkumu, vývoje a přenosu technologií)

Veletrh doplní celá řada tématicky zaměřených akcí včetně Technology & Business Cooperation Days (on-line přihlášení zdarma do 1. března 2019) a B2B kooperační burzy, které Vám mj. nabízí:

 • možnost prezentace Vašich projektů, produktů a odborných znalostí
 • setkání s potenciálními obchodními partnery na předem naplánovaných setkáních
 • iniciaci přeshraničních kontaktů a kooperací
 • nalezení nových obchodních / technologických / výzkumných partnerů
 • prostor pro jednání přímo v centru hannoverského veletrhu
 • zapojení do projektů z oblasti vědy a výzkumu

V případě dotazů či zájmu o účast nás neváhejte kontaktovat: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ilustrační obrázek: Hannover Messe

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo