Ve spolupráci se statutárním městem Brnem Vám v termínu 14. - 17. dubna 2019 nabízíme účast na podnikatelské misi do Jaroslavské oblasti v Rusku.

Tato akce spojena s organizací dvoustranných jednání pro navázání přímých vztahů mezi českými a ruskými partnery, návštěvami vybraných firem a k projednání návrhů na případnou vzájemnou spolupráci.

Jaroslavská oblast leží v centrální části Ruska (272 km autem od Moskvy, 1,27 mil. obyvatel), patří k průmyslově nejrozvinutějším ruským regionům, s nejlepším předpokladem pro rozvoj v oborech strojírenství, letectví, energetika, chemický, petrochemický, farmaceutický průmysl, IT, turistika, stavebnictví a stavební materiály, doprava a logistika.

V programu předběžně počítáme s účastí na setkání s ruskými firmami v Jaroslavli a Tutaevě a během 6. ročníku mezinárodního technologického fóra „Innovations. Technologies. Manufacturing“ v Rybinsku, kde hlavním tématem bude "Rozvoj digitální ekonomiky znalostí". V jeho rámci se uskuteční také několik akcí věnovaných aktuálním technologickým tendencím spojených s tématem Průmyslu 4.0, které jsou základem implementace programu "Digitální hospodářství Ruské federace".

Prezentaci průmyslového potenciálu této oblasti naleznete ZDE

V případě Vašeho zájmu o účast či dotazů nás do 28. února kontaktujte prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účast je bezplatná, hradíte si pouze náklady spojené s cestou, ubytováním a vízové poplatky.

Akce je realizována v rámci projektu Centrum mezinárodního obchodu za finanční podpory statutárního města Brna.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo