Předkládané anonymní dotazníkové šetření je organizováno Ústavem podnikové ekonomiky Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně ve spolupráci s RHK Brno ve spojení s možnými scénáři vystoupení Velké Británie z Evropské unie.

Dotazníkové šetření je zaměřeno na vlastníky, resp. vyšší management podnikatelských subjektů se sídlem/místem podnikání v Jihomoravském kraji, s cílem identifikovat aktuálně vnímané hrozby resp. příležitosti v uváděných souvislostech plánovaného vystoupení Velké Británie z EU.

Předpokládaná doba pro vyplnění dotazníku je cca 10 minut. Předem děkujeme za Váš čas věnovaný tomuto setření, jehož výsledky budou použity nejen v rovině akademicko-výzkumné, ale taktéž coby zpětná vazba směrem ke státní správě, odborným, profesním a ostatním zainteresovaným institucím angažovaným v otázce „Brexitu“ a jeho dopadů na podnikatelský sektor v ČR.

Kontaktní osoba pro další informace a otázky k dotazníkovému šetření: Ing. Jan Vavřina, Ph. D., ÚPE PEF MENDELU v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Česká republika; email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420 545 132 625

On-line dotazník je k dispozici ZDE

Díky za Vaši spolupráci a zpětnou vazbu při vyplnění!

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo