Slovenská agentura pro rozvoj investic a obchodu (SARIO) si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní podnikatelské fórum zemí V4 a Rakouska, které se koná 30. dubna 2019 ve slovenském Vígľaši.

Hlavním cílem podnikatelského fóra jsou bilaterální jednání jednotlivých společností, které poskytnou prostor a příležitost slovenským a zahraničním podnikatelům ze zemí V4 a Rakouska navázat osobní kontakt a rozvinout vzájemné obchodní vztahy.

 Akce je zaměřena na následující sektory: strojírenství, automobilový průmysl, informační technologie, elektronika, stavebnictví, energetika a potravinářský průmysl.

Účast je bezplatná. Další podrobnosti a možnost přihlášení (do 16. 4.) naleznete zde:

http://businessforumv4austria.sario.sk/

Tato akce je organizována v rámci Národního projektu "Podpora internacionalizace MSP" v rámci Operačního programu Výzkum a inovace, prioritní osy 3. investiční priority 3.2. specifického cíle 3.2.1 zaměřeného na nárůst internacionalizace MSP a využívání možností jednotného trhu EU.

Podmínky účasti: Neomezená účast pro společnosti ze zemí Polsko, Maďarsko, Česká republika a Rakousko (max. 2 osoby za společnost)

Slovenské společnosti splňující níže uvedené podmínky účasti na aktivitách Národního projektu * (max. 2 osoby za společnost)

Počet účastníků: max. 80 osob

V případě zájmu českých podnikatelských subjektů o ubytování v hotelu "The Grand Vígľaš" slovenští organizátoři nabízí také informace ke zvýhodněným cenám noclehu pro účastníky akce:

-          Jednolůžkový pokoj: 94,50€ (+0,30€/osoba místní poplatek)

-          Dvoulůžkový pokoj: 112,50€ (+0,30€/osoba místní poplatek)

Objednávkový formulář a promo kód je k dispozici na vyžádání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt:

Michaela Kúdelová, T: +421 2 58 260 131, +421 915 763 227

Simona Novosadová, T. +421 2 58 260 271, +421 915 838 979

Zdroj: SARIO

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo