Jihovýchodní Asie bude v červnu a červenci dějištěm významných událostí Innovfest Unbound Singapore (27. – 28. 6. 2019) a RISE Hong Kong (8. – 11. 7. 2019). Vydají se na ně zástupci technologických společností a start-upů z celého světa. S programem CzechDemo se na tyto velkolepé akce můžete dostat rychle, jednoduše a hlavně levně!

Setkat se s místními obchodními partnery a potenciálními investory, připravit si půdu pro expanzi nebo si třeba jen ověřit svůj podnikatelský plán a načerpat inspiraci mohou české start-upy nejen na těchto konferencích, ale i na týdenním akceleračním pobytu v Singapuru s programem CzechMatch agentury CzechInvest spolu se zdejším podnikatelským akcelerátorem Expara.

Do 26. března 2019 CzechInvest přijímá přihlášky na start-upové akce v Singapuru a Hong Kongu!

Více informací k program CzechDemo a potřebné dokumenty k nalezení zde

Kontaktní osoba: Markéta Škáchová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420 296 342 653

Více informací k program CzechMatch a potřebné dokumenty k nalezení zde

Kontaktní osoba: Karolína Krámková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 725 978 148

Zdroj: CzechInvest

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo