Nejdůležitějším aspektem dvoudenní akce, která proběhne 4. - 5. června 2019 ve Vídni je kromě nejnovějších trendů ve stavebnictví především propojení rakouského stavebnictví na mezinárodní úrovni. Očekávána je účast až 600 firem, institucí a výzkumných zařízení z celého světa.

Kongres se koná 4. června 2019 v sídle Rakouské hospodářské komory a nabízí:

  • obsáhlé odborné přednášky a diskuze o nejnovějším vývoji a technologiích v rakouském stavebnictví
  • individuální B2B rozhovory s přihlášenými účastníky
  • inovační workshopy na téma „Green Buildings“, „Stavebnictví a stavební materiály budoucnosti“ a „Digitalizace, Connected Buildings, Augmented Reality“ 
  • odborná výstava 60 vystavujících firem a výzkumných institutů

Druhý den kongresu, 5. června 2019, je možnost zúčastnit se exkurzí v okolí Vídně k vybraným projektům, jako je Smart City Aspern , dřevostavby, inovativní městské čtvrti, dopravní infrastruktura, ad. 

Další informace k akci včetně registrace, programu, sjednání termínů na B2B rozhovory s ostatními účastníky, atd. naleznete na webové stránce akce .

Kontaktní osoba v případě zájmu o bezplatnou účast: Ing. Magda Drholcová, tel: 532 194 932, e-mail. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: © AD­VANT­AGE AUS­TRIA

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo