34. ročník mezinárodního obchodního veletrhu Trade Expo Indonesia představí 16. - 20. října 2019 mnoho pečlivě vybraných produktů, včetně nejlepších lokálních výrobků, prémiových a kreativních výrobků, průmyslových výrobků a služeb, potravinářských výrobků, nábytku a bytových dekorací.

V posledních letech dosáhla Indonésie pozitivního vývoje v růstu exportu širokého sortimentu služeb a zboží na globálním trhu. Tyto výsledky je potřeba dále zlepšovat vzhledem k tomu, že na poli globálních příležitostí Indonésie soutěží s ostatními zeměmi.

Pro zlepšení exportních výsledků ministerstvo průmyslu aktivně zve a přivádí do země kupce a investory, aby měli přímý kontakt s indonéskými dodavateli exportního zboží a služeb na každoročním obchodním veletrhu Trade Expo Indonesia (TEI).

TEI je mezinárodní obchodní veletrh orientovaný na B2B návštěvníky se zaměřením na podporu vývozu a rozšiřování trhů. 34. ročník TEI s tématem “Kupředu sloužit světu” chce podpořit kvalitní výrobky vyrobené v Indonésii na globál-nímtrhu, rozvíjet obchodní sítě a investice a představit ukázky indonéských prémiových a vysocekvalitních produktů. Během veletrhu TIE se bude také paralelně konat řada aktivit jako je Fórum pro obchod, cestovní ruch a investice (TTI), vyhledávání obchodních partnerů (business matching), poradenství pro podnikatele, regionálnídiskuze, zahraniční a lokální obchodní mise, soutěž startupů v oblasti exportu a talkshow.

Další podrobnosti naleznete v přiložené brožuře ZDE

Zdroj: Velvyslanectví Indonéské republiky v ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo