Nabízíme Vám možnost setkat se zástupci belgické nadace BROWNFIELD FOUNDATION (platforma investorů-developerů, odborníků a místních úřadů, majících důkladné zkušenosti s obnovou brownfields na základě projektů Public Private Partnership) a vlámských firem, kteří přijedou v termínu 20. - 21. srpna 2019 do Brna.

Revitalizace brownfieldů, opuštěných a nevyužívaných objektů a území často poznamenaných ekologickou zátěží skýtají značný potenciál dalšího rozvoje a stávají se předmětem veřejného zájmu i nových podnikatelských příležitostí.

Jedním z hlavních cílů tohoto setkání je mimo Vašeho představení také příležitost pro navázaní nových obchodních kontaktů, výměnu zkušeností či diskuze ohledně eventuální realizace společných budoucích projektů.

Z belgické strany je potvrzena účast těcho subjektů:

Kde: Magistrát města Brna, Husova 12, Brno

Kdy: úterý, 20. srpna 2019, 14:00 - 16:00

Kontaktní osoba v případě dotazů či zájmu o účast: Ing. Drholcová, tel: 532 194 932, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ilustrační foto: zdroj CzechInvest

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo