Přehled aktuálních zahraničních nabídek a poptávek z teritoria, zdrojem jsou přímé požadavky čínských firem a našich spolupracujících partnerů.

Spolupráce s čínským inkubátorem

Čínský inkubátor zaměřující se na odvětví ICT nabízí zahraničním klientům jednorázovou službu, jako je registrace společností, ochrana práv duševního vlastnictví, přenos technologií, inkubace technologií apod. Více ZDE

Elektromobily

Čínský výrobce elektromobilů hledá partnera pro distribuci elektrovozidel v ČR. Více ZDE

Pivo do Číny

Velký čínský dovozce potravin a nápojů do Číny, mající své nákupní centra a duty free obchody v Číně, hledá české výrobce piva pro možnou spolupráci.

Strojírenství

Čínská strojírenská firma hledá klienta pro outsourcingové projekty nebo nabízí přímé služby zákazníkům, možný je i transfer technologií.

Kluziště

Čínská společnost má zájem o výstavbu kluzišť v Číně, hledá dodavatele technologie pro výrobu ledu z Evropy, případně by ráda navázala spolupráci firmami obdobného zaměření.

Zimní sporty

Čínská firma hledá dodavatele vybavení a zařízení pro zimní sporty.

Evropské technologie

Čínská firma chce importovat technologie z Evropy zejména z oblastí inteligentní města, umělé inteligence a cloud computing.

Energetika

Čínská firma chce importovat technologie nebo zařízení pro tepelné nebo jaderné elektrárny.

OEM produkce podlah

Velký čínský výrobce podlah nabízí pro evropské partnery produkci, kterou lze prodávat a propagovat jinou obchodní značkou.

 

Máte-li zájem o spolupráci či bližší informace, kontaktujte nás na RHK Brno: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo