Přehled aktuálních zahraničních nabídek a poptávek z teritoria, zdrojem jsou přímé požadavky čínských firem a našich spolupracujících partnerů.

Elektromobily

Čínský výrobce elektromobilů hledá partnera pro distribuci elektrovozidel v ČR. Více ZDE

Pivo do Číny

Velký čínský dovozce potravin a nápojů do Číny, mající své nákupní centra a duty free obchody v Číně, hledá české výrobce piva pro možnou spolupráci.

Strojírenství

Čínská strojírenská firma hledá klienta pro outsourcingové projekty nebo nabízí přímé služby zákazníkům, možný je i transfer technologií.

Kluziště

Čínská společnost má zájem o výstavbu kluzišť v Číně, hledá dodavatele technologie pro výrobu ledu z Evropy, případně by ráda navázala spolupráci firmami obdobného zaměření.

Zimní sporty

Čínská firma hledá dodavatele vybavení a zařízení pro zimní sporty.

Evropské technologie

Čínská firma chce importovat technologie z Evropy zejména z oblastí inteligentní města, umělé inteligence a cloud computing.

Energetika

Čínská firma chce importovat technologie nebo zařízení pro tepelné nebo jaderné elektrárny.

OEM produkce podlah

Velký čínský výrobce podlah nabízí pro evropské partnery produkci, kterou lze prodávat a propagovat jinou obchodní značkou.

 

Máte-li zájem o spolupráci či bližší informace, kontaktujte nás na RHK Brno: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus  WoodTec logo