Přehled aktuálních zahraničních nabídek a poptávek z teritoria, zdrojem jsou přímé požadavky čínských firem a našich spolupracujících partnerů.

Automatický hlasový překladač

Čínský výrobce nabízí produkt, který lze použít při tlumočení více do než 30 druhů jazyků, více na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Elektromobily

Čínský výrobce elektrických vozidel hledá distributora v EU. Více informací o nabízených modelech naleznete ZDE a ZDE

Logistics project cooperation

Chinese international logistics company with many clients across China-EU, they have thousands of containers every year to transport by shipment, railway and flight for the export/import for Chinese/European clients. Now they have plan to set up a branch company in East Europe such as Czech, Hungary, Poland etc.

Their plan: They wish to find logistics company in Czech Republic as partner, the European company should have their own logistics depot and all the necessary equipments and tools for logistics business. The Chinese company can invest on the depot and share all the resource with European partner to expand their business between China and EU.

Spolupráce s čínským inkubátorem

Čínský inkubátor zaměřující se na odvětví ICT nabízí zahraničním klientům jednorázovou službu, jako je registrace společností, ochrana práv duševního vlastnictví, přenos technologií, inkubace technologií apod. Více ZDE

Elektromobily

Čínský výrobce elektromobilů hledá partnera pro distribuci elektrovozidel v ČR. Více ZDE

Pivo do Číny

Velký čínský dovozce potravin a nápojů do Číny, mající své nákupní centra a duty free obchody v Číně, hledá české výrobce piva pro možnou spolupráci.

Strojírenství

Čínská strojírenská firma hledá klienta pro outsourcingové projekty nebo nabízí přímé služby zákazníkům, možný je i transfer technologií.

Kluziště

Čínská společnost má zájem o výstavbu kluzišť v Číně, hledá dodavatele technologie pro výrobu ledu z Evropy, případně by ráda navázala spolupráci firmami obdobného zaměření.

Zimní sporty

Čínská firma hledá dodavatele vybavení a zařízení pro zimní sporty.

Evropské technologie

Čínská firma chce importovat technologie z Evropy zejména z oblastí inteligentní města, umělé inteligence a cloud computing.

Energetika

Čínská firma chce importovat technologie nebo zařízení pro tepelné nebo jaderné elektrárny.

OEM produkce podlah

Velký čínský výrobce podlah nabízí pro evropské partnery produkci, kterou lze prodávat a propagovat jinou obchodní značkou.

 

Máte-li zájem o spolupráci či bližší informace, kontaktujte nás na RHK Brno: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo