Projekt Student Trainee Exchange Programme (STEP) hledá pracovní místa pro zahraniční studenty právnických fakult a umožňuje tak i českým institucím a firmám získat kvalifikované a velmi motivované studenty z celé Evropy.

Stáž by tedy probíhala v cizím jazyce, nejčastěji v angličtině, díky čemuž může zaměstnavatel zlepšit jazykovou vybavenost svých zaměstnanců.

¨Doba i délka stáže zcela závisí na Vašich potřebách. Není problém zajistit stážistu na pár týdnů v létě a pokrýt tak období dovolených, nebo získat stážistu i pro dlouhodobou spolupráci. Na základě Vašich požadavků (jazyková vybavenost, odborné znalosti atd.) Vám nabídneme uchazeče, kteří nejlépe vyhovují vašim nárokům.

 Na Vaši kancelář tak nebudou kladeny téměř žádné administrativní nároky. Poté, co vyplníme společně formulář STEP Traineeship Specification Form (TSF), v němž specifikujete povahu práce a všechny detaily, se s námi potkáte až v momentě, kdy Vám dorazí připravené životopisy všech uchazečů, z nichž si sami vyberete. Po celou dobu spolupráce budeme k dispozici nejen stážistovi, ale především Vám.

 Zapojení do programu STEP ELSA je bezplatné a navíc získáte benefity v podobě propagace Vaší instituce na všech právnických fakultách v České republice i v zahraničí a zařazení do mezinárodní databáze STEP zaměstnavatelů. Kromě této propagace Vám můžeme nabídnout i možnost přednostní účasti na některých našich dalších projektech, jako je například Job Fair Kontakt, Open Day – návštěva studentů ve Vaší instituce či uspořádání semináře či přednášky ve spolupráci s Vašimi odborníky.

Na této stránce http://step.elsa.org/traineeships/ si můžete prohlédnout příklady zahraničních stáží, které jsou v současné době poskytovány. V případě, že budete mít zájem o spolupráci, prosím Vás o vyplnění a zaslání formuláře STEP TSF, který naleznete na odkazu http://files.elsa.org/STEP/STEP_Traineeship_Specification_Form.pdf. Informace o naší organizaci můžete najít na těchto webových stránkách http://www.elsa.cz/brno.

Kontaktní osoba:

Petr Graf

Vice President for STEP

ELSA Brno

e: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
t: (+420) 731 737 233
w: www.elsa.cz/brno

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo