Sedmá největší země světa podle rozlohy a druhá nejlidnatější nabízí řadu podnikatelských příležitostí. Pro specifické aktivity jako jsou atraktivní příležitost pro export produktů a služeb či výrobní a technické operace v Indii lze využít služeb Team Global Services.

Společnost Team Global Services (TIGS) nabízí rozhraní pro obchod a investice, usnadňující činnost firmám, které mají v úmyslu prozkoumat a založit podniky z jejich domovské země na globálních trzích. Tato organizace působí jako katalyzátor prostřednictvím nabídky služeb, které se týkají zastupování, poradenství, obchodu, dovozu, rozvoje podnikání, akcí, marketingu, výkonného vyhledávání a dalších služeb. Nabízí pomoc při průzkumu trhu, poskytováním informací ohledně kvalifikovaných vedoucích dovozců, distributorů atd. v rámci celé země, asistenci obchodním delegacím, zastoupení na indických veletrzích apod.

TIGS působí prostřednictvím obchodního a obchodního centra v centru New Delhi; společnost má kanceláře v Bengaluru, Hyderabadu, Lucknow a Bombaji. Více na webu: www.teamindiaglobalservices.com

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo