Rumunský dodavatel ložisek a služeb v oblasti válcování ložisek hledá partnery pro obchodní spolupráci v ČR.

Společnost patří mezi největší výrobce ložisek z jihovýchodní Evropy a je známá na světovém trhu více než 53 let, vyrábí a distribuuje pod značkou URB celou řadu ložisek včetně radiálních kuličkových ložisek, válcových válečkových ložisek, kulových válečkových ložisek, axiálních kuličkových ložisek, válečkových tahů, které jsou známé svou přesností a spolehlivostí. Všechna ložiska jsou vyráběna v souladu s normami Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) a DIN.

Firma své produkty dodává výrobcům originálních zařízení a náhradních dílů pro průmyslové a automobilové segmenty. Jejich výrobky se používají v široké škále aplikací včetně automobilů, železnic, elektromotorů, čerpadel, stavebních strojů, zemědělských nářadí a mnoha dalších technických aplikací.

Od roku 1956 tato společnost agresivně rozvíjí své zámořské trhy a nyní je z její produkce 80% prodejů po celé Evropě, v Americe, v Asii a v Africe. Jsou rovněž blízko k zákazníkům prostřednictvím sítě distributorů ve více než 40 zemích, např. Německo, Itálie, Belgie, Francie, Turecko, Španělsko, USA, Argentina, Brazílie, Egypt, Korea, Tchaj-wan, Thajsko, Singapur, SAE.

Dnes má roční výrobní kapacitu 30,80 milionu kusů ložisek. Systém řízení jakosti je certifikován podle mezinárodních norem EN ISO 9001/2000

Bližší informace naleznete v přiložené prezentaci ZDE

Kontaktní údaje k dispozici na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo