Španělská společnost s více než 30letou praxí v oblasti barev a laků, která se specializuje na vodou ředitelné barvy, laky a další výrobky, hledá s cílem rozšířit svůj trh distributory v ČR.

Tato firma založená v roce 1984 se nachází v centru Španělska. Produkuje širokou škálu barev, laků a dalších výrobků - akryl, glazury, nátěry na fasády, pružný hydroizolační nátěr, sportovní linie barev, podlahové laky a barvy, ekologické barvy, nátěrové hmoty pro dřevo, barvy epoxidové, polyuretanové, pro zápalky, barviva, výrobky pro tónovací stroje. Vyvinula inovativní barvy na bázi vody s vynikajícími výsledky a umožňuje přizpůsobit produkty potřebám a požadavkům zákazníků.

V současné době je její výrobní kapacita kolem 15 000 tun za rok. Společnost pokrývá většinu národního trhu několika pobočkami a exportuje do více než 40 zemí v Africe, Evropě, Asii, Jižní Americe. Pro národní logistiku disponuje flotilou osmi vozidel pro každý typ zátěže.

Španělská strana má zájem o nalezení zástupce / distributora / partnera v České republice a hledá jako své potenciální partnery především distributory barev a / nebo laků a podnikatele obchodující se stavebním materiálem, kteří by měli mít zkušenosti s distribucí stavebních materiálů a barev. Bylo by žádoucí, kdyby česká společnost měla vyvinuté klientské portfolio.

Více informací naleznete ZDE, přímá kontaktní adresa a katalogy profuktů jsou na vyžádání k dispozici na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo