Lucemburský producent vín hledá nové exportní příležitosti a spolupracující partnery v ČR pro odbyt svých výrobků.

Domaines Vinsmoselle je přední lucemburské vinařství a nejvýznamnější výrobce vína a jemně šumivého vína. Společnost byla založena v roce 1966, s více než 50-ti letou tradicí ve výrobě vína jako největší lucemburské družstvo. Avšak její počátky sahají ještě dále do roku 1921, debutu jejich nejstaršího sklepa v Grevenmacher. Domaines Vinsmosell také se značkou POLL FABAIRE představuje vynikající Crémant de Luxembourg, jméno, které přivedli k životu před více než 25 lety 15. listopadu 1991.


Na mezinárodních degustačních akcích vynikala zvlášť jejich bílá Pinot vína a mimořádná šumivá vína. Společnost pokrývá všechny vinařské oblasti Luxemburska, ze Schengenu do Wasserbilligu a podél údolí Mosely není jediným zdejším vinařstvím, které nabízí velkou rozmanitost bílých vín, charakterizovaných různou půdou, se škálou od suchého ryzlinku přes Pinot Blancs, Pinot Gris k unikátnímu Auxerrois, ale je jedinou firmou, která je schopná spojit odrůdy hroznů a vína do nejlepších a nejelegantnějších šumivých vín. Ať už dáváte přednost vínu charakterizovanému mineralitou půdy nebo elegantní ovocností jeho chuti, Domaines Vinsmoselle s četnými „lieu-dit“ rodnými víny překvapí a uspokojí i ty nejnáročnější chuťová patra.

Další podrobnosti ZDE

Přímá kontaktní adresa je na vyžádání k dispozici na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo