Aktuální zahraniční poptávky, nabídky a pozvánky na akce pro začínající nebo zkušené exportéry naleznete v novém čísle našeho e-zpravodaje Centra mezinárodního obchodu.

Tento newsletter je k dispozici všem zájemcům ke stažení ZDE

Ohledně aktuálních proexportně orientovaných akcí připomínáme, že vlajková loď brněnských veletrhů, MSV 2017 se blíží. Začátkem října se brněnské výstaviště opět zaplní odborníky, kteří se chtějí seznámit s nejnovějšími technologiemi v oblasti průmyslu. Od 9. do 13. 10. 2017 se jim představí 1 630 vystavujících firem z 29 zemí z toho téměř polovina ze zahraničí, navíc v rámci doprovodného programu lze navštívit řadu zajímavých akcí na podporu exportu. Další podrobnosti ZDE

Hospodářská komora České republiky nyní navíc např. aktuálně organizuje v termínu 5. - 10. listopadu 2017 podnikatelskou misi do Íránu (Teherán, Shiraz). Hlavním cílem je rozvoj ekonomických vztahů mezi českými a iránskými exportéry, importéry a investory a navázání nových obchodních vazeb v návaznosti na rozvolňování sankcí uvalených na Írán. Touto cestou rovněž navazuje komora na předchozí podnikatelské mise HK ČR konané v posledních letech. Další podrobnosti ZDE (přihlášky do 13.10.2017)

V případě dotazů či zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 52 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus  WoodTec logo