je vstupní místo (jednotná oblast elektronické výměny dat) pro účastníky a odborníky na programy financování a výběrová řízení organizovaná Evropskou komisí a dalšími orgány Evropské unie.

EK vytvořila novou verzi portálu financování a nabídek, který umožňuje hledání finančních prostředků a veřejných zakázek ze strany EU a řízení grantů a smluv na jednom místě.

Ať už jste malý nebo střední podnik, který se chystá ucházet o veřejnou zakázku v rámci EU, nebo  nevládní organizace, která získala grant EU, najdete vše na jednom místě.

Účastnický portál (The Participant Portal) byl na původně založen pouze pro Program pro výzkum a inovace EU (Horizont 2020). Další programy EU se připojily později a nyní jsou na novém portálu financování a veřejných zakázek k dispozici všechny centrálně řízené programy EU. Portál bude dále obsahovat výzvy k podávání nabídek a příslušné zakázky.

Chopte se příležitosti a zapojte se do projektů EU!

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo