Byznys se nemusí dělat jen od stolu ve firemní kanceláři, ale nové obchodní příležitosti lze najít třeba i na golfovém hřišti. Tuto možnost ve čtvrtek 5. září vyzkoušelo 70 podnikatelů, kteří se sešli v golfovém resortu Kaskáda.

Golfový turnaj pro registrované hráče odstartoval v 10:15, své schopnosti v soutěži ověřilo 41 golfistů, kteří absolvovali turnaj na 18 jamek. Na prvních třech místech se umístili:

1. Viktorin Pavel
2. Kašpárek Radim
3. Peška Karel.

Z vložených soutěží si odnesli ocenění Bajerová Helena (NEAREST TO PIN) a Mlčák Miloň (LONGEST DRIVE).

Pro nehráče byl v první části dne připraven workshop na téma Podpora podnikání z evropských a národních zdrojů, na který pak navazovala golfová klinika. Možnosti otestovat golfovou hru využilo 15 začátečníků, kteří v rámci golfové kliniky vyzkoušeli odpalování i puttování. Cenu z puttovací soutěže si odnesla paní Zuzana Pančochová.

Poděkování patří generálnímu partnerovi akce investiční společnosti DRFG, hlavnímu partnerovi akce společnosti MONETA Money Bank, a.s. a partnerům společnostem Oční studio Aleš Žejdl s.r.o., Galard Brno s.r.o., Lilacosta s.r.o. a Francouzsko-české obchodní komoře v ČR.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo