Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Byznys se nemusí dělat jen od stolu ve firemní kanceláři, ale nové obchodní příležitosti lze najít třeba i na golfovém hřišti. Tuto možnost ve čtvrtek 5. září vyzkoušelo 70 podnikatelů, kteří se sešli v golfovém resortu Kaskáda.

Golfový turnaj pro registrované hráče odstartoval v 10:15, své schopnosti v soutěži ověřilo 41 golfistů, kteří absolvovali turnaj na 18 jamek. Na prvních třech místech se umístili:

1. Viktorin Pavel
2. Kašpárek Radim
3. Peška Karel.

Z vložených soutěží si odnesli ocenění Bajerová Helena (NEAREST TO PIN) a Mlčák Miloň (LONGEST DRIVE).

Pro nehráče byl v první části dne připraven workshop na téma Podpora podnikání z evropských a národních zdrojů, na který pak navazovala golfová klinika. Možnosti otestovat golfovou hru využilo 15 začátečníků, kteří v rámci golfové kliniky vyzkoušeli odpalování i puttování. Cenu z puttovací soutěže si odnesla paní Zuzana Pančochová.

Poděkování patří generálnímu partnerovi akce investiční společnosti DRFG, hlavnímu partnerovi akce společnosti MONETA Money Bank, a.s. a partnerům společnostem Oční studio Aleš Žejdl s.r.o., Galard Brno s.r.o., Lilacosta s.r.o. a Francouzsko-české obchodní komoře v ČR.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo