Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

V zajímavém prostředí vědeckého parku VIDA! v Brně dne 26. března 2015 se sešlo 55 podnikatelů, studentů, představitelů univerzit, hospodářských komor a dalších hostů.

V konferenčním sále VIDA uspořádala Regionální hospodářská komora Brno závěrečnou konferenci k projektu Podnikáme bez hranic, který společně s projektovými partnery realizuje od 1. července 2014. U mikrofonu se postupně vystřídali zástupci všech tří partnerů. Úvodní slovo pronesl předseda Regionální hospodářské komory Brno Miloš Škrdlík, za slovenského partnera vystoupil ředitel Trenčínské regionální komory SOPK Ján Václav a za českého partnera Pavel Máchal, vedoucí Ústavu projektového řízení FRRMS MENDELU.
U mikrofonu se postupně vystřídali odborníci, kteří se podíleli na tvorbě projektových výstupů a aktivit, program zpestřili experti na podnikatelské prostředí na Slovensku nebo zkušenosti s náborem pracovníků a zaměstnávání studentů v zahraničí.
Účastníci měli na závěr konference možnost pokračovat v diskusích na podnikatelském setkání RHK Brno v prostorách VIDA science centra.
Projekt Podnikáme bez hranic končí 31.3.2015, aktivity pokračují v rámci jeho pětileté udržitelnosti.

Závěrečná konferecne 3849Závěrečná konference 3846
Závěrečná konference 3863  Závěrečná konference 3906

 logo spoluprace1

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo