Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Manažer mezinárodního obchodu

icony CMO final 1

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Kont(r)akt

 

RHKB Kontrakt logo animace 300px

Více

BUSINESS CLUB

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

RHK Brno ve spolupráci s Masarykovou univerzitou a partnery ze soukromé sféry vytváří řešení, které přispěje k zefektivnění projektových znalostí

Zjistili jsme, že sdílení projektových znalostí je často neefektivní nebo zcela nefunguje. Cenné informace a zkušenosti z minulých projektů jsou jen v hlavách projektových manažerů. Členové projektových týmů pak tráví až pětinu pracovní doby hledáním a zjišťováním informací nebo přepracováváním úkolů. To je jeden celý pracovní den z týdne strávený neefektivně. Neefektivita jednoho projektového manažera stojí zaměstnavatele průměrně 24 131 Kč za měsíc. Kolik toho kvůli neefektivnímu předávání znalostí ztrácí Vaše společnost si můžete snadno spočítat ZDE.

Cílem našeho aplikovaného výzkumu je najít a poskytnout jednoduchá a fungující řešení sdílení projektových znalostí. Jde například o efektivní způsob, jak a kdy zhodnotit lessons learned v projektech tak, aby se z něj mohli poučit i projektoví manažeři v budoucnu, jak vytvářet opravdu užitečné zápisy z jednání, nebo jak motivovat zaměstnance ke sdílení využitých řešení.

Díky spolupráci mezi univerzitou a podniky jsme schopni komplexně analyzovat problémy a navrhnout praktická řešení. Těmi jsou procesní inovace postupů ke sdílení projektových znalostí a software, který sdílení znalostí umožní.

Pomůžeme i Vaší společnosti

Můžeme pomoct se sdílením znalostí i Vám. Spolupracujeme na nekomerční i komerční bázi. Podívejte se na náš web https://pkm.econ.muni.cz/ , nebo nás rovnou kontaktujte.

Kontaktní osoba: Sylva Žáková Talpová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 608 520 140

Výhody členství

Proč se stát členem komory

Podpora obchodu

Vaše čísla jenom porostou, pokud zůstanete s námi

Vzdělání a poradenství

Proaktivní vzdělávání posune Vás i Vaše zaměstnance

Networking

Na našich akcích získáš ty nejlepší kontakty

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo