Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Závěrečné čtvrté setkání Ladies Clubu v tomto roce se konalo na pozvání a v noblesních prostorách Best Western Hotelu International za přítomnosti primátorky statutárního města Brna paní Markéty Vaňkové!

4. prosince 2018 se v Hotelu International Brno sešlo 20 zástupkyň brněnských firem, podnikatelek, manažerek a členek komory.

DSC 2351 DSC 2367 DSC 2373

V rámci úvodní diskuze měly přítomné dámy jedinečnou příležitost debatovat s paní primátorkou, která se s námi podělila nejen o své pocity z nově nabyté funkce, ale i o to, jak při svém časovém vytížení zvládá sladit pracovní a osobní život, jak tráví Vánoce a prozradila například i svá nejoblíbenější místa v našem milovaném městě.

 DSC 2401 DSC 2396 DSC 2402

Další setkání Ladies Clubu připravujeme na jaro 2019 a tímto ještě jednou velká gratulace a díky paní GŘ Beatrice Vojtkové, Tereze Šimoníkové a celému týmu Best Western Hotelu International za vřelé přivítání!

Hotel ročně ubytuje okolo 65tisíc hostů, uspořádá přibližně 550 mítingů pro naše hosty v rozmezí od 10 do tisíce osob včetně zajištění klientských událostí mimo prostory hotelu. Přibližně 70% hostů jsou cizinci.

Ve věci Ladies Clubu při RHKB kontaktujte: Lucie Horáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; 532 194 911)

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo