Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Prezident České republiky Miloš Zeman v pondělí 28. října vyznamenal na Pražském hradě 42 osobností. Medaili Za zásluhy I. stupně obdržel také dlouholetý člen představenstva RHK Brno a majitel obchodně engineeringové společnosti Alta Vladimír Plašil. Veliká gratulace!

Vladimír Plašil je nedílnou součástí podnikatelského ekosystému a nepřehlédnutelnou figurou ekonomického a veřejného diskurzu. Vybudoval v pozitivním slova smyslu skutečné impérium, kterému vévodí jeho společnost a.s. Alta. Renomé Vladimíra Plašila zejména ve východních zemích je obrovské a i proto byl vždy výrazným prvkem vrcholových delegací směřujících do bývalého SNS jak na regionální, tak i státní úrovni. Disponuje velmi silnými názory a vizemi, již před lety stál kupříkladu u zrodu technicky orientovaných mateřských školek. Kromě výrazných podnikatelských úspěchů je jeho působení patrné například v golfovém sportu či v rámci nejrůznějších kulturních akcí.

plašil2

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo