Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

RENDIT investiční fond jako člen RHKB nabízí řešení, jak se v chovat bezpečně v této době ve světě investic. Připravili jsme pro Vás akci, o které se dozvíte více níže. Sami jsme si ho vyzkoušeli!

Investiční strategií fondu Rendit je dlouhodobé zhodnocování finančních prostředků vložených akcionáři zejména do poskytování investičních úvěrů, zápůjček a jiných alternativních aktiv, které přináší nadstandartní výnos v krátkodobém horizontu.

Zástavou pro poskytování úvěrů jsou kvalitní, likvidní nemovitosti do hodnoty 50%LTV. Výnosy fondu jsou realizovány zejména přijatými úroky z poskytnutých krátkodobých úvěrů se splatností do 1 roku.

Investoři mají přednostní podíl na zisku s garancí minimálního výnosu investičních akcií A ve výši 7,6% p.a. a to i v případě nižšího zisku či dokonce ztráty fondu. Garance je formou redistribuce fondového kapitálu od držitelů investičních akcií B ve prospěch držitelů investičních akcií A, a to až do výše tohoto fondového kapitálu.IMG 2169

Investorům nabízíme alternativu zhodnocení prostředků svého portfolia s atraktivním zhodnocení do odvětví, které bez ohledu na stav ekonomiky prosperuje.  Důkazem jsou tomu výsledky hospodaření fondu pod vedením Petra Vencálka, majitele firmy BEZBANKY s.r.o., který patří mezí přední podnikatele města Brna.

Pokud se chcete dozvědět více o smýšlení i povaze spoluzakladatele investičního fondu doporučujeme si přečíst jeho knihu Do hlubin dlužníkovi duše, která Vám poodhalí povahu Petra i problematiku půjčování peněz napříč historií i geograficky a to srozumitelnou lidskou formou.

Využití synergii mezi vloženými prostředky investora, překlenutí dočasného období finančních prostředků pomocí úvěrů firmy BEZBANKY a vizí překlopit krátkodobé investiční úvěry do produktů financované bankou pod vlastní finanční skupinou zastřešuje netradiční komplexní model, který vytváří zajímavé příležitosti pro  firmy, podnikatele a pomáhá jím růst.

 Setkání s Petrem Vencálkem se uskuteční na RHKB 9. 6. 2020 od 14:00 do 16:00, registrace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

renditbezbanky logo

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo