Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Kont(r)akt

 

RHKB Kontrakt logo animace 300px

Více

Našlapaná ekonomická debata se uskutečnila 9.9.2020 na půdě hotelu Barceló Brno Palace a jasnými názory a stanovisky se atrium hotelu jen blýskalo!

Hosty debaty byla rektorka MENDELU a ekonomka prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D. a hlavní ekonom investiční skupiny DRFG Ing. Martin Slaný, Ph.D. Jiskřivou dvouhodinovou debatu jako vždy brilantně a trefně moderoval ředitel RHKB Mgr. Čeňek Absolon, Ph.D.

Debatovalo se nejen o aktuální ekonomické situaci v ČR a predikci jejího vývoje, ale také o přijetí eura, inflaci, emisích, digitalizaci státní správy, zemědělství, rozpočtovém deficitu a spoustě dalších témat. Shrnout celou debatu do několika vět není možné. Kdo chyběl, prohloupil, kdo se zúčastnil, má jistě nad čím přemýšlet.

Jedno je jasné, s blížícím se podzimem nás čeká doba složitá a je třeba chovat se (ekonomicky) zodpovědně nejen vůči sobě, jednotlivcům, svým firmám ale i celé společnosti.

Velmi děkujeme hostům, zúčastněným a samozřejmě zejména partnerům: Moravia Convention Bureau, hotelu Barceló Brno Palace Hotel, investiční skupině DRFG a MENDELU.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo