Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Zájemce o účast na veletrzích SICUREZZA 2008 a SICURTECH EXPO 2008, které proběhnou v novém milánském výstavním areálu a které tvoří jedno z nejvýznamnějších setkání v oboru security & safety, zveme spolu s Fiera Milano Tech na jejich prezentaci dne 7.11.2007.

 

SICUREZZA 2008 je výstava věnovaná protipožárním a bezpečnostním technologiím protivniknutí do objektů, home & building automation. Nová edice se bude věnovat sektoru zabezpečení, kterému věnuje novou výstavní plochu, a výrobkům a službám pro zvláštní ochranné jednotky, antiterorismu, místní policii a ochraně vlastnictví.

SICURTECH EXPO 2008 je výstava věnovaná výrobkům a systémům preventivní ochrany, bezpečnosti, hygieně práce, hašení požárů, jejich aktualizaci a profesionální formaci. Přehlídka bude zahrnuta v sektoru „safety" na nové výstavní ploše Civilní ochrana.

Program:

  • Dvě výstavy: SICUREZZA 2008 E SICURTECH EXPO 2008
  • FIERA MILANO a IL NUOVO POLO FIERISTICO-nový výstavní areál
  • Služby vystavovatelům
  • Občerstvení

Akce proběhne v pavilonu RHK Brno, Výstaviště 1, dne 7.11.2007 od 10.30 - 13,00 hod.

Vstup a občerstvení je zdarma, tlumočení zajištěno.

Prosíme o potvrzení účasti e mailem nebo faxem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo faxem 0039 02 30 82 325 - Sisters Italia, zástupce spol. Fiera Milano pro Českou repoubliku, Slovensko a Maďarsko. Potvrzení je možno zaslat i na Regionální hospodářskou komoru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo