Pro vývozce a dovozce zboží v rámci EU i mimo EU připravila RHK Brno několik školení.

 

  • Seminář 3.11.2015 INTRASTAT, který je určen všem, kteří obchodují s ostatními členskými státy Evropské unie a mají povinnost vykazovat údaje do Intrastatu.
  • Na praktické využití dodacích doložek Incoterms 2010 v souvislosti se zahraničním obchodem je zaměřen seminář 24.11.2015 Incoterms 2010, pořádaný ve spolupráci s Národním výborem Mezinárodní obchodní komory v ČR.
  • Obchodujete se zbožím a řešíte problematické obchodní případy? Potřebné informace a novinky v legislativě se dozvíte na semináři dne 9.12.2015 Celní řízení v roce 2016.

Zajímat Vás mohou i další témata

  • Řešíte problémy s podnikáním v Německu, vysíláním pracovníků do Německa nebo vymáháním pohledávek v Německu? Přijďte na seminář dne 4.11.2015 Novinky v podnikání na německém trhu
  • —Dalším školením je Vymáhání práv duševního vlastnictví dne 11.11.2015, které Vás seznámí s možnostmi využití ochrany před poškozením práv z duševního vlastnictví a s tím, jak se Celní správa České republiky aktivně zapojuje do boje proti padělání a pirátství.
  • Aktuální změny v legislativě o odpadech se týkají téměř každého. Seznámit se s nimi a vyhnout možným sankcím se dozvíte 8. 12.2015 na našem semináři Novela zákona o odpadech.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo