Ve středu 25. listopadu byly vyhlášeny výsledky soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje a my jsme hrdí, že na čtyřech místech se umístili 3 členové RHK Brno.

Jmenovitě se jedná o tyto firmy: ASIO, spol. s r.o., KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s. a STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o..  Oceněným gratulujeme a věříme že i zbývající firma z první pětky - FlowMon Networks, a.s. se brzy stane členem Hrdé RHK Brno. Do letošního roku soutěže se přihlásilo téměř 200 firem, konkurence tedy byla více než silná.

Soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015 byla zahájena v srpnu letošního roku, kdy proběhla nominace firem. Během prvního kola soutěže odborná porota hodnotila například význam inovačních aktivit firem pro jihomoravský region, úroveň spolupráce s akademickou sférou a výzkumnou infrastrukturou v Jihomoravském kraji i úroveň reprezentace regionu firmou v zahraničí.

V odborné porotě soutěže zasedli zástupci Jihomoravského kraje, Města Brna, Krajské hospodářské komory jižní Moravy, CzechInvestu, Regionální hospodářské komory Brno, Masarykovy univerzity, Vysokého učení technického v Brně, Mendelovy univerzity v Brně a velkých inovativních společností Zetor a Siemens.

Ve druhém kole byl účastníkům soutěže nabídnut inovační audit, v rámci kterého specializovaní inovační poradci hodnotili proces, jakým společnosti k inovacím přistupují, jak s nimi umí pracovat, jak je uvádějí do praxe a jak je dokáží zpeněžit.

 

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo