V návaznosti na intenzivní spolupráci Republiky Tatarstán Ruské federace s Jihomoravským krajem nás navštívil prezident ruské společnosti Danaflex, která je lídrem na tamějším trhu v oblasti obalových materiálů.

U  kulatého stolu se kromě prezidenta společnosti Airata Bashirova, stálého zástupce republiky Tatarstán v Praze  Zufara Abdulgalejeva a ředitele RHK Brno Čeňka Absolona sešli i šéf regionálního rozvoje JMK Ivo Minařík, ředitel RRA JM Vladimír Gašpar a zástupce agentury CzechInvest. Cílem bylo nalézt nejvhodnější lokalitu v rámci stávajících průmyslových zón v JMK pro velkou investici zmíněné ruské společnosti, která by ráda expandovala na český, potažmo celý středo-západoevropský trh.

Byly nabízeny a diskutovány podmínky v průmyslových zónách ve Slavkově u Brna, Pohořelicích, Velkých Pavlovicích, Židlochovicích a Zaječí s následnou osobní prohlídkou těchto lokalit. Věříme, že se podařilo vzbudit zájem ruského investora o JMK s ohledem na plánovanou investici, která by přinesla nemalý počet nových pracovních míst a příležitostí pro jihomoravské subdodavatele. Situaci budeme dále sledovat a podporovat.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo