Ve spolupráci s členskými firmami RHK Brno zakládáme klastr zaměřený na aplikaci informačních technologií ve strojírenství s názvem INDUSTRY CLUSTER 4.0, z.s.

Termín konání: 15. 2. 2016 od 15:00

Místo konání: Regionální hospodářská komora Brno


Založením klastru reagujeme na dynamický trend digitalizace a automatizace průmyslu, strojírenství. Tento trend, dnes známý pod pojmem „Průmysl 4.0“ bude nejvýznamnější technologickou a strukturální změnou současného hospodářství, nezbytnou pro udržení globální konkurenceschopnosti. Čtvrtá průmyslová revoluce nezasahuje jenom průmysl, ale prakticky všechny obory lidské činnosti. Jedná se o nejvýznamnější technologickou a strukturální změnu, pohyby a změny ve vědě a výzkumu, školství a vzdělávání a trhu práce.

Cíle klastru:

  1.          aplikace informačních technologií ve strojírenství (politiky Průmysl 4.0)
  2.          příprava lidských zdrojů v technických oborech, propagace technických oborů
  3.          zlepšení exportních schopností firem, vč. exportní akademie

Kontakt:
Ing. Libor Kejda, tel: 532 194 912, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I
ng. Radek Kopecký, tel: 532 194 922, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Form not found or is not published

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo