V pátek 1. dubna proběhl za účasti téměř 100 osob Den otevřených dveří, program byl pestrý a každý z účastníků si mohl najít to své.

Při slavnostním zahájení byly otevřeny nově zrekonstruované vstupní prostory RHK Brno. Po poděkování všem realizátorům, jmenovitě panu Jaromíru Šašinkovi, který má na svědomí design celého prostoru, panu Jiřímu Pavlíčkovi, který přispěl malbou obrazu a pracovníkům RHK Brno, kteří neváhali přiložit vlastní ruku k dílu, jsme se věnovali novým členům. Přihlášení zástupci nových členských firem využili 180 vteřin k představení svých aktivit,  zájem mezi novými, stávajícími členy i hosty byl veliký.

S menším ohlasem se již setkaly připravené konzultace, s nimiž nám pomohli partneři akce, ale i zde se našlo několik firem, které se rozhodly najít odpovědi na aktuální otázky spojené s podnikáním.

Připravované aktivity RHK Brno prezentoval ředitel komory Čeněk Absolon, věnoval se převážně novým projektům, jimiž jsou nedávno založený INDUSTRY CLUSTER 4.0 a připravované Centrum mezinárodního obchodu Brno.

Na závěr se chopil slova David Rusňák, předseda představenstva investiční skupiny DRFG. Také jeho vystoupení na téma Trh firem vzbudilo kladné ohlasy mezi zúčastněnými o čemž svědčí diskuse, která se následně rozpoutala.

Děkujeme generálnímu partnerovi akce investiční skupině DRFG a partnerům  firmám UNIFER alfa a.s., Galard Brno  s.r.o., Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář, Everesta, s.r.o., SVITAP J. H. J. spol. s r. o., Starobrno, Nespresso, EXPO FOOD, s.r.o., Karlova pekárna s.r.o. a RENARDS dotační, s.r.o.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo