byl náplní jubilejního 60. podnikatelského setkání, které proběhlo v pondělí 13. června. Na fotbalový zápas mezi ČR a Španělskem se přišlo podívat téměř 150 zástupců firem a významných hostů.

Naši sice tentokrát nevyhráli, ale tento fakt nikomu nezkazil dobrou náladu. Fotbalovou atmosféru večera podpořili svojí účastí zástupci fotbalového klubu Zbrojovka Brno, kteří také přivezli maketu plánovaného stadionu a pohovořili o svých záměrech pro následující období. Mnohé příznivce brněnského fotbalu potěšila  přítomnost brněnských fotbalových legend, členů mistrovského kádru z roku 78.

Ne každý však žije fotbalem, pro ty, co fotbal nezajímá či jej chtěli sledovat jen po očku, byla přichystána řada doprovodných aktivit. Ženy si mohly nechat nalakovat nehty či upravit účes, pro všechny pak byly k dispozici projížďky vozy Ford, měření zraku či tělesného tuku. Výborné jídlo a pití je na našich akcích samozřejmostí.

Děkujeme také děkujeme generálnímu partnerovi akce - Investiční společnosti DRFG, hlavnímu partnerovi - FC Zbrojovce Brno a partnerům: Očnímu studiu Aleše Žejdla, reklamní společnosti Arkadia, oděvní firmě Galard, hotelu Barceló Brno Palace, reklamní společnosti Reda, pivovaru Plzeň, prodejci automobilů Ford Rašino, a.s. a v neposlední řadě i nadšencům propagujícím nový sport Headis.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo