V úterý 20. září proběhlo na zámku ve Slavkově 61. podnikatelské setkání tentokrát inspirované Francií a jejím slavným rodákem, jehož jméno ke Slavkovu patří, Napoleonem.

Začínali jsme již v odpoledních hodinách, a to tradičním francouzským sportem vhodným pro všechny generace, pétanque. Nejpevnější ruku při hodech ukázalo firemní družstvo naší členské firmy M.B.KERAMIKA spol. s r.o. ve složení Martin Bezděk, Veronika Prouzová a Jan Zatloukal. Blahopřejeme.

Francouzsko - česká obchodní komora připravila pro zájemce wokshop na téma Podnikáme ve Francii. Brněnským podnikatelům přiblížili problematiku podnikání v této obchodně zajímavé zemi zástupci tradiční francouzské firmy Mazars, kteří pohovořili především o specifikách francouzského trhu. 

V podvečer zavítal na krátkou návštěvu mezi hosty sám Napoleon, jímž byl, jak se za chvilku ukázalo, ředitel RHK Brno Čeněk Absolon, který se následně  ujal moderování celého večera. Všechny přítomné pozdravili zástupci Jihomoravského kraje a dalších partnerských institucí. Na závěr formální části večera byly vyhlášeny výsledky soutěže TOP MSP 2016 o nejlepší malou a střední firmu města Brna. Všem oceněným patří naše gratulace a přání, aby se jejich podnikání v budoucnosti dařilo stejně jako doposud. Děkujeme společnostem Erste Grantika Advisory, a.s. a B.I.B.S., a.s. za hodnocení firem v této soutěži.

Pořadí oceněných firem:

  1. HEFAISTON, spol. s r.o.
  2. KSK Precise Motion, a.s.
  3. PEaPE METAL, s.r.o.
  4. KALÁB-stavební firma, spol. s r.o.
  5. LETIŠTĚ BRNO a.s.
  6. KORDIS JMK, a.s.
  7. Kovoprojekta Brno a.s.
  8. Holek Production s.r.o.
  9. GEOtest, a.s.
  10. ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Děkujeme hlavnímu partnerovi akce investiční společnosti DRFG, hlavnímu partnerovi společnosti DataSpring, institucionálním partnerům Francouzsko-české obchodní komoře, Jihomoravskému kraji, Zámku Slavkov, Vysoké škole Karla Engliše a partnerům společnostem Starobrno a FC Zbrojovka Brno. 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo