V pátek 6. ledna jsme stejně jako vloni zahájili brněnskou plesovou sezónu a stejně jako vloni to bylo zahájení netradiční až výstřední.

I letos jsme pozvali hosty do Divadla Husa na provázku, jež pro nás připravilo poutavý program, za což patří poděkování celému souboru a především panu režisérovi Morávkovi.

Na své si přišli příznivci tohoto divadla, kteří shlédli recitál 50x o lásce věnovaný písním z nejlepších inscenací tohoto experimentálního souboru. Těm, kdo tomuto stylu divadla příliš neholdují nebo se na malou sklepní scénu již nevešli, se věnoval známý brněnský iluzionista Robert Fox. Prezentovaná kouzla, iluze a magie vyvolaly silné emoce v každém přihlížejícím. Hlavní část večera však patřila, jako na většině plesů, tanci. O hudební doprovod se postarala skupina Meteor z Prahy, kterou doplnil další soubor divadla Stone Beatles.

Dle našeho názoru se večer vydařil, což zajisté potvrdí všichni účastníci, na Vás, kdo jste to nestihli, se těšíme na některé naší další, zajisté neméně poutavé akci.

Poděkování patří generálnímu partnerovi akce investiční společnosti DRFG, hlavnímu partnerovi společnosti MOSS logistics s.r.o., partnerům akce společnostem Starobrno, Arkadia s.r.o., Sklep Maryša, Oční studio Aleš Žejdl s.r.o., Ager s.r.o. a Čegan s.r.o. i mediálním partnerům společnosti Magnus Regio vydavateli Moravského hospodářství a společnosti Brno Business, bez jejichž přispění by celá akce nemohla proběhnout.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo