V pátek 5. ledna proběhl již tradiční 3. podnikatelský retroples, který byl letos věnován 80. létům minulého století.

Skvělou atmosféru vytvořili všichni zúčastnění již tím, že přišli v dobovém oděvu, jak si většina z nás pamatuje, móda v tomto období byla opravdu zvláštní. I na našem plese byly k vidění zdařilé kousky.  Účastníci mohli ochutnat také dobové speciality, které měly podobu katova šlehu, znojemské hovězí pečeně či ruského vejce, k dispozici byl zimní bar, kde se podávaly dobové drinky, z nichž nejoblíbenějším se stal Vítr z hor.

Všichni jsme při předtančení zavzpomínali na spartakiádu, herci divadla předvedli své opravdu originální pojetí skladby Michala Davida Poupata. Celý program podpořil vystoupením a následnými ukázkami svého neuvěřitelného umění mezi hosty brněnský iluzionista Robert Fox, který stejně jako vloni vyvolal mezi přítomnými mnoho údivu a nadšení.

Naše poděkování patří hercům i vedení Divadla Husa na provázku, kterí zajistili výzdobu prostor i atraktivní program a našemu generálnímu partnerovi - investičnímu fondu Rendit a partnerům společnostem Starobrno, reklamní agentuře Media Age a nadačnímu fondu Modrý hroch.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo