Mladí řemeslníci se opět utkali v mezinárodním mistrovství České republiky v soutěžích odborných dovedností. Soutěže proběhly jako doprovodný program Stavebního veletrhu 2018 na brněnském výstavišti 25. dubna a byly zařazeny do Přehlídky České ručičky pro rok 2018 a Věstníku MŠMT ČR.

Vítěze v soutěžních oborech klempíř, pokrývač, tesař a kominík podpořil projekt Learning by Doing a každému z nich byl slavnostně předán poukaz na nákup technického vybavení v prodejně Bauhaus v hodnotě 1000 Kč.

Využili jsme příležitost a návštěvu právě probíhajícího stavebního veletrhu a řemeslných soutěží jsme zařadili do programu akce Staff Exchange Brno 2018, které se zúčastnili zástupci partnerů projektu Learning by Doing z Bosny a Hercegoviny a Slovinska.

Všichni ocenili snahu mladých řemeslníků „být nejlepší“ a demonstrovat záslužnost a potřebnost manuální práce v oborech, které si sami vybrali a ve kterých se chtějí zdokonalovat.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo