V sobotu 2.2.2019 se uskutečnil fotbalový turnaj partnerů naší členské firmy FC Zbrojovka Brno. RHKB se podařilo sestavit svůj tým pod názvem RHKBouráci opravdu až na poslední chvíli. Tým složený ze svérázných individualit se sešel poprvé až večer před turnajem na čtyřhodinové taktické poradě Na Bláhovce.

Na turnaji nejprve bojovali RHKBouráci v nesmírně těžké skupině s týmy Starobrna, Nové Mosilany, v jejímž týmu nastoupily i zahraniční posily, Omniplastu, Biky a Mobilu pro vás. V této skupině náš tým obsadil velmi překvapivě třetí místo za dvě výhry, dvě remízy a jednu prohru a postoupil do čtvrtfinále proti druhému týmu druhé skupiny Top 4 Football, a to v roli jasného outsidera. RHKBouráci ovšem vzdorovali velmi statečně, ba dokonce soupeře dostávali chvílemi pod tlak a ztroskotali na neproměnění jasných gólových příležitostí, resp. na nejlepším gólmanovi turnaje. Po prohře 5:2 se tak s turnajem rozloučili ve čtvrtfinále se vztyčenou hlavou a velkým uznáním fotbalových osobností Petra Švancary, Luďka Zelenky či Libora Doška. Náš čtvrtfinálový soupeř nakonec dokráčel až do finále.

Po tomto nečekaném úspěchu se orchestr RHKB odebral na rozbor jednotlivých herních situací opět do základního tábora Na Bláhovku.

Velké díky za skvělou reprezentaci RHKB tedy patří: Ladislavu Chodákovi, Ľubomíru Vdovcovi, Petru Havelkovi, Ivoši Bednaříkovi, Honzovi Mauerovi, Liboru Kejdovi, Radkovi Kopeckému, Petru Foltýnovi a spoluhráčům z řad bývalých Zbrojováků Liboru Doškovi, Luďkovi Zelenkovi, Radimu Vlasákovi a Pavlu Kobylkovi.

20190202 154157   20190202 144431

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo