Možnost setkat se s italskými firmami přímo v Brně využili podnikatelé z celé Moravy právě v těchto dnech.

V pondělí 8. 4. zahájili zástupci Camera di Commercio Italia Repubblica Ceca  a RHKB třídenní obchodní misi italských firem na jižní Moravu organizovanou v rámci aktivit projektu Centrum mezinárodního obchodu.

První den proběhlo představení aktivit obou komor a zapojených italských společností a uskutečnila se první jednání, která pokračovala také další den. Celkem proběhlo na 33 schůzek mezi 16 českými a 11 italskými firmami.

Zástupci italské komory rovněž projednali na  Krajském úřadě Jihomoravského kraje možnosti, které jim náš kraj nabízí a na komoře pokračovala dvoustranná setkání podnikatelů. Mezi největší zájemce o jednání patřily: Gavo Impianti Ellettrici  (elektroinstalace a průmyslová zařízení), Ingegneria, qualita e sisteri srl (poradenství – zabezpečení dat, bezpečnost na pracovišti, životní prostředí, certifikace produktů, ad.), LAGO MAGGIORE DISCOVERY (cestovní ruch), ale i ostatní společnosti.

Po řadě schůzek měli účastníci delegace možnost poznat krásy i obchodní příležitosti oblasti Valtic a samotného města Brna.

DSC 2981 

DSC 2979

DSC 2997

DSC 2998

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo