Od 26. do 29. září 2019 proběhne na výstavišti HUNGEXPO v maďarské Budapešti 79. ročník veletrhu OMÉK. Jde o největší a nejstarší zemědělskou akci v Maďarsku s bohatou tradicí a více než stoletou historií.

Letošní ročník OMÉK bude v mnoha ohledech novinkou, která nabídne širší výběr programů než poslední událost, která proběhla před dvěma lety. Při zachování tradičního charakteru veletrhu otevřeného veřejnosti bude výstava klást důraz na aktuální otázky, jako je udržitelnost, zvýšené povědomí spotřebitelů, prezentace potravinářského průmyslu v jeho plné rozmanitosti, digitalizace zemědělství a zemědělských inovací, jakož i zvyšování povědomí veřejnosti a profilu kariéry v zemědělství.

OMÉK 2019 se zaměří na potravinářský průmysl, profesionalitu, mezinárodní aspekty průmyslu a inovace. Zvláštní pozornost bude věnována potravinářským inovacím a organizaci soutěže a ceny v oblasti inovací s cílem povzbudit maďarské výrobce potravin, aby vyráběli inovativní výrobky, které jsou mezinárodně konkurenceschopné.

První den konání bude veletrh otevřen pouze pro profesionální návštěvníky. Program bude zahrnovat B2B setkání, programy pro nákupčí a dodavatelská fóra.

Údaje z předchozího ročníku, OMÉK 2017:
• 100.000 návštěvníků (15 000 profesionálů)
• 900 vystavovatelů
• výstavní plocha 40.000 m2
• více než 30 odborných konferencí

Další podrobnosti ZDE

Zdroj: Velvyslanectví Maďarska v Praze

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo