Členská společnost HUTIRA – VISION, s.r.o. postoupila do finále soutěže E.ON ENERGY GLOBE 2019  v kategorii firma se svým produktem mobilní úpravny vody HUTIRA CCW. Gratulujeme!

Jak vyřešit nedostatek pitné vody v případě havárií, živelních katastrof nebo i na kulturních akcích jako jsou festivaly? S rychlým a úsporným řešením přišla firma Hutira Vision, která vyvinula speciální mobilní úpravnu vody. Potěší nás, když si uděláte chvilku a s jejich soutěžním produktem se blíže seznámíte (viz odkaz ZDE) a bude-li se Vám líbit, dejte jejich mobilní úpravně vody HUTIRA Crystal Clear Water svůj hlas ZDE (nebo můžete sdílet na FB)

Cílem soutěže E.ON Energy Globe je ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie a následně zviditelnit takové projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní. Soutěž je vyhlašována v šesti kategoriích – Firma, Produkt, Obec, Vzdělávání, Stavba a Nápad. Ve všech kategoriích jsou hodnoceny již zrealizované projekty, kromě kategorie Nápad, v jejímž rámci jsou hodnoceny projekty, které na svou realizaci teprve čekají. Z přihlášených projektů vybere odborná porota dva nejzajímavější, postupující do finále.

Všechny nominované projekty jsou představeny na tiskové konferenci a následně z nich veřejnost volí pomocí hlasování na webu soutěže vítěze každé kategorie. Celkovým vítězem se stává projekt, kterého zvolí odborná porota z vítězů jednotlivých kategorií. Hlasování probíhá do 15. září 2019 a je navíc odměněno zajímavými cenami (hlavní cenou je elektrokolo).

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo