Dva z majitelů naší členské firmy, Luděk Blažek a Antonín Straka za doprovodu zástupců RHK Brno 29. listopadu ve Znojmě přivítali ve svých prostorách ministra zahraničních věcí České republiky Tomáše Petříčka.

Kromě exkurze ve výrobě ho mimo jiné seznámili s firemní historií i současnou produkcí a diskutovali také možnosti státní podpory při zaměstnávání cizinců a exportu ze strany ekonomické diplomacie, které lze využít rovněž díky aktivitám napojeným na služby brněnské komory.

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. jsou česká strojírenská společnost, která je již od roku 1992 významným dodavatelem přesně obráběných dílců a montážních podskupin strojů a průmyslových zařízení. Vyrábí CNC obráběním dílce pro renomované finalisty strojů v Evropě a USA z  oblasti leteckého průmyslu, textilních, tiskařských a obráběcích strojů, kolejových vozidel, dieselových motorů, kompresorů a čerpadel.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo