Již 5. března se v prostorách RHK Brno uskuteční první z devíti vzdělávacích bloků certifikovaného kurzu PRague Communication Academy, který je určený pro nováčky a juniorní pracovníky v oboru public relations. Na brněnské výstaviště je letos poprvé pomohla přenést naše členská firma Lesensky.cz. Do kurzu i jednotlivých bloků je stále možné se přihlašovat.

 

PRague Communication Academy (PRCA) jako jediný kurz na trhu zajišťuje komplexní vzdělání v oboru public relations. Díky jedinému mimopražskému členu APRA, brněnské agentuře Lesensky.cz, otevřít i v Brně v prostorách Regionální hospodářské komory Brno.

„Považujeme za důležité přibližovat náš obor PR také mimopražským zájemcům a Brno si naši pozornost určitě zaslouží. Jako brněnský patriot věřím, že ve městě plném studentů a start-upů bude o certifikované kurzy zájem a naší asociaci se otevřou nové příležitosti,“ říká iniciátor regionálního rozšíření majitel agentury Petr Lesenský.

Jarní přednášky jsou určeny především pro začátečníky. Ti si díky účasti předních českých odborníků, kteří jednotlivé semináře povedou, a důrazem na praktickou využitelnost získaných poznatků z kurzu odnesou skutečně to, co ke své práci potřebují. Kurz obsahuje devět odpoledních bloků a bude zakončen certifikovanou zkouškou.

Účastníci se mohou těšit na přednášky, v nichž jim budou představeny základy public relations, ale také se dozvědí informace o tom, co obnáší práce tiskového mluvčího, jak se mění media relations v digitálním věku, proč je důležité zvládat prezentace a jiná veřejná vystoupení nebo jak je důležitá interní komunikace či event management.

Příhlásit se do kurzu mohou zájemci stále ještě prostřednictvím webových stránek APRA. Jarní PRague Communications Academy I. bude v Brně probíhat od 5. března do května 2020 každé čtvrteční odpoledne v prostorách Regionální hospodářské komory Brno na brněnském výstavišti.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo