Již osvědčená kooperační platforma Kontakt-Kontrakt proběhne na podzim v Brně při 62. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu ve dnech 8. - 10. listopadu 2021.

V případě příznivé epidemické situace by letos tato tradiční akce proběhla opět fyzicky prostřednictvím dvoustranných osobních jednání. V opačném případě bude však umožněno předem připravená jednání absolvovat v online formátu prostřednictvím online schůzek (videohovor).

Jedná se o společný projekt Regionální hospodářské komory Brno, českých a zahraničních partnerů patřících do sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodních komor, dalších institucí podporujících podnikání a společnosti Veletrhy Brno, a. s.

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem

Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání, načež se jim sestavuje finální rozvrh schůzek. Během tří dnů jsou firmy schopny absolvovat až 27 jednání, takže mohou efektivně využít čas strávený na veletrhu.

Návštěvníci a vystavovatelé veletrhů mají pro lepší organizaci času stráveného na veletrhu MSV  jedinečnou příležitost si naplánovat program a sjednat si schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odbornými poradci v předstihu. Vystavovatelé mají možnost v případě zájmu vést jednání přímo na vlastním stánku.

Princip je velmi jednoduchý: Zájemce se zaregistruje na speciálním webovém portálu zde a vyplní profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Účast na kooperační akci je zdarma. Informační leták zde. V angličtině zde.

Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek.

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Loňský ročník akce Kontakt-Kontrakt proběhl v důsledku covidové pandemie pouze on-line.  V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání.

Pokud máte zájem o jednání šitá na míru, tak tato akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 532 194 922.

Těšíme se na setkání s Vámi v naši expozici v pavilonu A2.

KK MSV2021 banner 600x350 cz 72dpi

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo