Výsledky letošního krajského kola podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2020 a MONETA Živnostník roku 2020 jsou k dispozici. Gratulujeme především našim členským firmám S.A.B. Aerospace, MCAE Systems a ARTIN k jejich skvělým výsledkům.


Mezi firmami se prosadil zástupce kosmického průmyslu, společnost S.A.B. Aerospace. "Z mého hlediska je firma S.A.B. Aerospace jednoznačný vítěz, a to jak unikátností svého působení, tak tvorbou vesmírných věcí, což je v rámci České republiky unikátní podnikání. Její růst a celková firemní politika je krásným příkladem, jak být úspěšný v rámci celého světa," zhodnotil volbu Martin Pudil z Vodafone Czech Republic.

Mezi živnostníky odbornou porotu v Jihomoravském kraji zaujala Lenka Vlasáková vyrábějící přírodní bujónku. "Zaujal mě celý příběh paní Vlasákové. Od chvíle, kdy na mateřské dovolené nezahálela a pustila se do podnikání. Vybrala cestu přírodního výrobku, žádné chemie. Produkt je všestranný, pestrý, se spoustou přichutí a variant a hlavně, využije ho v domácnosti opravdu každý," okomentoval vítěze porotce Pavel Řezanina z MONETA Money Bank.

V každém kraji je také vyhlašován vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2020, kterou uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. V Jihomoravském kraji byla za nejodpovědnější společnost vyhlášena společnost ARTIN. "Nadace ocenila, že kromě nadstandardních benefitů nabízí svým zaměstnancům i takzvanou "neomezenou dovolenou". Současně prostřednictvím iniciativy #ARTINcares podporuje řadu významných společensky prospěšných projektů. V oblasti udržitelnosti a životního prostředí využívá energii i prostřednictvím obnovitelných zdrojů, zavádí do firmy elektromobily," okomentoval volbu Jan Fencl, programový manažer Nadace Vodafone Czech Republic. Zcela novou kategorií je letos MONETA Živnostník roku Srdcař, která oceňuje mezi živnostníky toho z nich, který překonal v podnikání problémy nebo nejrůznější nástrahy, a přeci to nevzdal a pracuje dál. V Brně toto ocenění získala Kateřina Raspopčeva.

Vodafone Firma roku 2020

◼ 1. místo S.A.B. Aerospace
◼ 2. místo Acam Solution
◼ 3. místo MCAE Systems
◼ Firma S.A.B. Aerospace se bude v Praze ucházet o celorepublikový titul Vodafone Firma roku 2020.

MONETA Živnostník roku 2020

◼ 1. místo Lenka Vlasáková
◼ 2. místo Kateřina Raspopčeva
◼ 3. místo Martin Škrobák
◼ Živnostnice Lenka Vlasáková se bude v Praze ucházet o celorepublikový titul MONETA Živnostník roku 2020.

Vodafone Odpovědná firma roku 2020

ARTIN

MONETA Živnostník roku Srdcař 2020

Kateřina Raspopčeva

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo