3 P, spol. s r.o.

Adresa

Ostopovická 285 /17
64200 Brno
IČO: 49448421

Kontakty

Telefon: 568 610 111
E-mail: 3p@3p.cz
www: www.3p.cz

Popis činnosti

3 P – světelné reklamy je zakázkovou výrobní organizací s širokou nabídkou a schopností vytvářet i velmi složitá, komplexní a kreativní řešení. Společnost je silně orientována na zákazníka a vždy se snaží vyhovět jeho potřebám. Kontakt a komunikaci se zákazníkem zastřešuje silné obchodní oddělení, které je velmi úzce spojeno s výrobním oddělením. Společně se zákazníkem se obchodní manažeři snaží nalézt optimální řešení. Výrobní proces je zajišťován zkušenými technology, kteří mají silnou oporu ve vlastním grafickém studiu a operativním nákupním oddělení. Klademe důraz na komplexnost našich služeb, proto je jistou samozřejmostí, že provádíme dopravu a instalaci vyrobených reklamních prvků, včetně záručního a pozáručního servisu.

V současné době nabízí firma 3 P – světelné reklamy ucelenou reklamní výrobní nabídku:
- světelné i nesvětelné panely; plexi i flexové výstrče; neony; písmena a znaky; markýzy světelné i nesvětelné; monumenty, sloupy a pylony; obří atypy; reklamní značení čerpacích stanic; vakuové lisování; práškové lakování; nejrůznější kombinace technologií.

3 P illuminated signs is a custom order organization with a wide-ranging offer and the capacity to produce even the most complicated, comprehensive and creative solutions. The company is strongly client oriented and always strives to cater to client demands. Communication with clients is overseen by the Sales department, which coordinates closely with the Production department. Together with the client, the business managers endeavor to find an optimal solution. The production process is carried out by experienced technologists and designer team. We emphasize the comprehensiveness of our services, therefore it is a given that we provide delivery and installation of the advertising components we produce, including warranty and post-warranty service.

Currently 3 P illuminated signs offers the following comprehensive advertising and production assortment:
- Illuminated and non-illuminated panels; Plexi and flexible projecting signage; Neon signage; Lettering and signage; Vacuum pressing; Illuminated and non-illuminated canopies; Monuments, pillars and pylons; Oversized atypical signage; Advertising signage for petrol stations; Vacuum pressing; Powdered varnish; Various combinations of technologies.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo