TM Technik s.r.o.

Kontaktní osoba

Tomáš Pavlík

Adresa

Dornych 54 /47
61700 Brno
IČO: 26889927

Kontakty

Telefon: 515 500 717
E-mail: tpavlik@tm-technik.cz
www: www.tm-technik.cz

Popis činnosti

Jsme česká společnost provozující akreditovanou kalibrační laboratoř v oboru délka, rovinný úhel, moment, tlak a průtok. Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní služby od poradenství, prodej, kalibrace a následný servis měřících přístrojů. Zabýváme se prodejem a servisem měřících zařízení od zn. MAHR, Mitutoyo, Tessa, Shut, Baty, JWF. Od Britské zn. BATY zajišťujeme jako výhradní dovozci pro ČR a SR prodej měřících systémů. Jedná se o zařízení 2D a 3D. Měření probíhá pomocí kamerového systému a dotykové sondy Renishaw. Od německé zn. JWFroelich jako vyhrádní dovozci pro ČR a SR zajišťujeme prodej a servis těchto zařízení. Jedná se o přístroje pro měření tlaku.
*
We are a Czech company running an acredited calibrating laboratory in the field of length, plane angle, moment, preassure and leak. We provide complex services - consultancy, trade, calibration and subsequent service of measuring devices. We sell and service measuring devices from MAHR, Mitutoyo, Tessa, Shut, Baty, JWF. We are an exclusive importers of measuring systems produced by the British company BATY to the Czech and the Slovac Republic. It is a 2D and 3D equipment. Measuring is processed by camera system and touch sond. For a German trade mark JWFroelich we operate as an exclusive importer for the Czech and the Slovak Republic and we sell and service these devices. They are devices for pressure measurement.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo